Nissan Engel färgetsning

Nissan Engel färgetsning
Nissan Engel färgetsning
Nissan Engel färgetsning
Nissan Engel färgetsning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

NISSAN ENGEL (f. 1931): färgetsning, "Recital", signerad Nissan Engel 62/150, bildmått ca 89x48 cm

Ej examinerad ur ram

860824

2021-01-08