Erling Johansson oljemålning

Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERLING JOHANSSON (född 1934): Kompostionm med bord i rum, signerad samt daterad 58, olja på duk, ca 91x64 cm

860825

2021-01-02