Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TÅGSET, (4) Danmark, tidigt 1900-tal, 1 lok och 3 vagnar, bemålat trä, lokets höjd ca 18 samt längd 44 cm
Sprickor, nagg och lagningar, omfattande slitage
860830
2021-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här