Tågset

Tågset
Tågset
Tågset
Tågset
Tågset
Tågset
Tågset
Tågset

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÅGSET, (4) Danmark, tidigt 1900-tal, 1 lok och 3 vagnar, bemålat trä, lokets höjd ca 18 samt längd 44 cm

Sprickor, nagg och lagningar, omfattande slitage

860830

2021-01-02