Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ORIENTMATTA, Persisk, semiantik, ca 177 x 120 cm

Skador, slitage, fläckar

860848

2021-01-11