Tom Dixon soffbord

Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord
Tom Dixon soffbord

Klubbat för:

2 800 SEK

2 500 SEK

TOM DIXON, soffbord, "Flash", bordsskiva i speglad brons, ben i mässing, höjd ca 41, diameter 60 cm

Bruksslitage, ställvis repor och märken

860851

2021-01-02