Klubbat för:
2 800 SEK
2 500 SEK
TOM DIXON, soffbord, "Flash", bordsskiva i speglad brons, ben i mässing, höjd ca 41, diameter 60 cm
Bruksslitage, ställvis repor och märken
860851
2021-01-02