Patricia Urquiola pall

Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall
Patricia Urquiola pall

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PATRICIA URQUIOLA, "Fjord", pall, Moroso, Italien, 2000-tal, röd klädsel, höjd ca 30, 105x70 cm

Slitage och bruksspår, ställvis märken och nötning på textil

860852

2021-01-02