Sylvette Wikström akvarell

Sylvette Wikström akvarell
Sylvette Wikström akvarell
Sylvette Wikström akvarell
Sylvette Wikström akvarell

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYLVETTE WIKSTRÖM, akvarell, signerad, bildmått ca 113x86 cm

Ej examinerad ur ram

860862

2021-01-08