Rakfat

Rakfat
Rakfat
Rakfat
Rakfat
Rakfat
Rakfat
Rakfat
Rakfat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAKFAT, 1800-tal, fajans, höjd ca 8,5, längd 27 cm

Flera nagg, slitage

860875

2021-01-02