Ljusstakar
2021-01-02
860876
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, mässing, höjd ca 28 cm
Bucklor, den ena lutar, bruks och åldersrelaterat slitage