Kruthorn

Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn
Kruthorn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRUTHORN (12) 188 0ch 1900-tal, utförda i horn, koppar, skinn, största mått ca 24 cm

Alla ej kopmpletta, bruks och åldersrelaterat slitage

860879

2021-01-02