Tennstop

Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TENNSTOP, 4 st., 1800-tal, 1 stämplad 1821, 1 med Karl XIV Johans monogram, höjd ca 20-23 cm

Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

860888

2021-01-02