Tennstop
Valmis
2021-01-02
860889
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TENNSTOP, 4 st., 1800-tal, 1 med Oscar I:s monogram, höjd ca 20-27 cm
Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage