Kerstin Brandt, oljemålning

Kerstin Brandt, oljemålning
Kerstin Brandt, oljemålning
Kerstin Brandt, oljemålning
Kerstin Brandt, oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

KERSTIN BRANDT (1900-tal): "Monets blommande hem i Giverny", signerad Kerstin Brandt, a tergo betitlad, olja på duk, ca. 55x46 cm

860896

2021-01-02