Fåtölj 1900-talets mitt

Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage

860897

2021-01-06