Servisdelar "Koka Blå" samt Forma"

Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVISDELAR, "Koka Blå" design Hertha Bengtsson och "Forma" design Olle Alberius, 6 tekoppar samt 3 underfat av Forma , resterande delar "Koka Blå" bestående av 2 underfat av 7 djupa tallrikar, 6 assietter samt 8 mattallrikar.

Bruksslitage. En assiette samt en mattallrik med nagg.

860898

2021-01-15