Blandade böcker

Blandade böcker
Blandade böcker
Blandade böcker
Blandade böcker
Blandade böcker
Blandade böcker

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLANDADE BÖCKER, 22 st, 1800- och 1900-tal, svensk text, bla Bates, H. W., "Resor i Brasilien...", Payer, Julius,öfversättning och bearbetning Th. M. Fries, "Upptäcktsresor i Norra Polarhavet", med illustrationer och 3 kartor

Slitage, fläckar, blyerts- och bläckskrift, ej fullt genomgångna

860900

2021-01-30