Matskedar silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSKEDAR, 8 st, silver, 17/1800-tal, bl a Lampa, Hellberg, varierande modeller, längd ca 19-22 cm, total vikt ca 415
Brukslitage, smärre snedslitningar, ett skedblad med mindre lagning
860902
2020-12-30