Matskedar silver

Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR, 8 st, silver, 17/1800-tal, bl a Lampa, Hellberg, varierande modeller, längd ca 19-22 cm, total vikt ca 415

Brukslitage, smärre snedslitningar, ett skedblad med mindre lagning

860902

2020-12-30