Wilhelm Wik färglitografi

Wilhelm Wik färglitografi
Wilhelm Wik färglitografi
Wilhelm Wik färglitografi
Wilhelm Wik färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): Komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 46/260, färglitografi, bladmått ca 46x37 cm

Ej examinerad ur ram

860905

2021-01-08