Oljemålning Tor Otto Fredlin

Oljemålning Tor Otto Fredlin
Oljemålning Tor Otto Fredlin
Oljemålning Tor Otto Fredlin
Oljemålning Tor Otto Fredlin
Oljemålning Tor Otto Fredlin
Oljemålning Tor Otto Fredlin

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

TOR OTTO FREDLIN (1890-1955): vintermotiv med fågel, signerad Fredlin, olja på duk, ca 29,5x23,5 cm

smärre krackelering

860910

2021-01-02