Adolf Säfve oljemålning

 Adolf Säfve oljemålning
 Adolf Säfve oljemålning
 Adolf Säfve oljemålning
 Adolf Säfve oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

ADOLF SÄFVE (1860-1909): olja på duk, signerad a Säfve, ca 79x44 cm

860911

2021-01-02