Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, ca 1940-tal, art deco, fanérat trä, rund form, höjd ca 75 och diam ca 80 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, fläckar, märken
860914
2021-01-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner