Soffbord art deco

Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, ca 1940-tal, art deco, fanérat trä, rund form, höjd ca 75 och diam ca 80 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, fläckar, märken

860914

2021-01-01