Lars Falk olja på duk

Lars Falk olja på duk
Lars Falk olja på duk
Lars Falk olja på duk
Lars Falk olja på duk
Lars Falk olja på duk
Lars Falk olja på duk

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS FALK (1922-2018), olja på duk, landskapsmotiv, signerad, ca 68x50 cm.

860916

2021-01-08