Golvlampor Hemi Klot 2 st 1970-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPOR, Hemi Klot, 2 st, 1970-tal, mässing samt vit och gulmetall, en ljuspunkt, stämpelmärkt i godset vid kupan, höjd ca 128 cm

Bruksslitage. Mässing med missfärgningar. Golvplattor med kraftigare slitage. SAV garanterar ej funktionen.

860927

2020-12-30