Lennart Werner oljemålning

Lennart Werner oljemålning
Lennart Werner oljemålning
Lennart Werner oljemålning
Lennart Werner oljemålning
Lennart Werner oljemålning
Lennart Werner oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART WERNER, (1931-2000), Komposition med blommor, monogramsignerad och daterad -93, olja på pannå, ca 163x51 cm

Ytskador

860930

2021-01-09