Buffé art deco

Buffé  art deco
Buffé  art deco
Buffé  art deco
Buffé  art deco
Buffé  art deco
Buffé  art deco
Buffé  art deco
Buffé  art deco
Buffé  art deco
Buffé  art deco

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFÉ, 1930-tal, art deco, fanérad i flambjörk, dörrar med intarsiadekor, bakomliggande hyllplan samt lådor, höjd ca 72, 143,5x48 cm, nyckel finns

Bruksslitage, fanérskador

860931

2021-01-09