Ingegerd Torhamn

Ingegerd Torhamn
Ingegerd Torhamn
Ingegerd Torhamn
Ingegerd Torhamn

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

INGEGERD TORHAMN (1898-1994): Komposition, monogramsignerad it, olja på pannå, ca 92x73 cm

Ngt lös i ram

860935

2021-01-02