Figurin Italien

Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, 1900-talets senare hälft, porslin, Italien, föreställande familj i vagn dragen av häst, Capodimonte, signerad Merli., höjd ca 21, 40x19 cm

Nagg, avslagna delar, skador

860936

2020-12-30