Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
FIGURINGRUPP, Egypten, 1900-talets andra hälft, konstmassa, mått 7x7x15 cm
Flisor / smärre nagg
860938
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här