Figuringrupp

Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

FIGURINGRUPP, Egypten, 1900-talets andra hälft, konstmassa, mått 7x7x15 cm

Flisor / smärre nagg

860938

2021-01-09