Bokstöd
2021-01-09
860939
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKSTÖD, 1 par, 1900-talets andra hälft, målad konstmassa, mått 14x9x17 cm vardera
Bruksskick