Bokstöd

Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSTÖD, 1 par, 1900-talets andra hälft, målad konstmassa, mått 14x9x17 cm vardera

Bruksskick

860939

2021-01-09