Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, Östasiatisk, 1900-tal, cloissoné, höjd 21 cm

Bruksskick

860942

2021-01-09