Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

DEKORELEMENT, 1 par, s.k takryttare, glaserat lergods, 1900-talets andra hälft, höjd 19 cm

Krackelyr, visst glasyrbortfall, spår av sand

860943

2021-01-09