Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
VAS, Tang-stil, 1900-talets andra hälft, glaserat lergods, höjd 19 cm
Visst glasyrbortfall runt fot, mindre bränningssprickor samt krackelyr
860944
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här