Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

VAS, Tang-stil, 1900-talets andra hälft, glaserat lergods, höjd 19 cm

Visst glasyrbortfall runt fot, mindre bränningssprickor samt krackelyr

860944

2021-01-09