Klubbat för:
5 600 SEK
4 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, FOTPALL, 1900-talets andra hälft, klädda i svart skinn, pärlspikning, ben i bestad bok, sitthöjd 44 cm
Slitage och repor, tryckmärken, 2 knappar saknas
860948
2021-01-01