Taburetter Karl Johan-stil

Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil
Taburetter Karl Johan-stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, 1900-talets början, Karl Johan-stil, björk, 1 klädd i brodderat tyg, 1 omklädd i gult tyg, sitthöjd 40 cm

Slitage, fläckar och mindre hål i tyget

860953

2021-01-01