Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft, Åmells, betsad furu, mässingsbeslag, delbart, höjd ca 192, 120x52 cm, nyckel finns

Smärre slitage, en fot med skada

860954

2021-01-01