Erik Larsen akvareller

Erik Larsen akvareller
Erik Larsen akvareller
Erik Larsen akvareller
Erik Larsen akvareller
Erik Larsen akvareller
Erik Larsen akvareller

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ERIK LARSEN (1902-1965): (4) Varierande motiv, två daterade -55, akvarell, ca 32x24 samt 62x44 cm

Zustandsbeschreibung

860964

2021-01-01