Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ERIK LARSEN (1902-1965): (4) Varierande motiv, två daterade -55, akvarell, ca 32x24 samt 62x44 cm
Zustandsbeschreibung
860964
2021-01-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner