Peter Dahl ur Fredmans Epistlar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019): ur "Fredmans Epistlar", signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 43x29 cm, tillhörande textblad nr 21 ur Fredmans Epistlar medföljer

860968

2020-12-31