Erik Höglund oljemålning

Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998): Mansporträtt, signerad E Höglund -52, olja på duk, ca 28x24 cm

860971

2020-12-31