Arthur Percy teservis
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARTHUR PERCY, teservis, 26 dlr, porslin, Gefle, blå glasyr med vita prickar, 12 koppar med fat, 12 assietter, tekanna samt kanna med lock
Något bruksslitage, tekannan med avlagringar inuti, en asietter med kantnagg.
860975
2021-01-11