Arthur Percy teservis

Arthur Percy teservis
Arthur Percy teservis
Arthur Percy teservis
Arthur Percy teservis
Arthur Percy teservis
Arthur Percy teservis

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTHUR PERCY, teservis, 26 dlr, porslin, Gefle, blå glasyr med vita prickar, 12 koppar med fat, 12 assietter, tekanna samt kanna med lock

Något bruksslitage, tekannan med avlagringar inuti, en asietter med kantnagg.

860975

2021-01-11