Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, genombrutet krön, ca 192x87 cm
Smärre avslag, krönet med sprickor
860976
2020-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här