Carl Fagerlund taklampa
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, 1960-tal, stomme av mässing, formpressat glas, kvadratisk dekor, 3 ljuspunkter, höjd ca 40, diameter 33 cm
Skador: Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
860989
2020-12-31