Hilding Rösiö

Hilding Rösiö
Hilding Rösiö
Hilding Rösiö
Hilding Rösiö
Hilding Rösiö
Hilding Rösiö
Hilding Rösiö
Hilding Rösiö
Hilding Rösiö
Hilding Rösiö

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDING RÖSIÖ (1902-1985): stilleben, olja på duk, signerad, 65 x 81 cm.

860991

2021-01-02