Samling plåtleksaker

Samling plåtleksaker
Samling plåtleksaker
Samling plåtleksaker
Samling plåtleksaker
Samling plåtleksaker
Samling plåtleksaker
Samling plåtleksaker
Samling plåtleksaker
Samling plåtleksaker
Samling plåtleksaker

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLÅTLEKSAKER, ca 7 dlr, bl a bilbana Schuco, 1900-talets mitt, största L ca 120 cm

Skador, lagningar, slitage, delar saknas

860994

2021-01-02