Skrivbord engelsk sil

Skrivbord  engelsk sil
Skrivbord  engelsk sil
Skrivbord  engelsk sil
Skrivbord  engelsk sil
Skrivbord  engelsk sil
Skrivbord  engelsk sil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanerat med idegran, skiva delvis klädd med skinn, längd 152, bredd 92, höjd 78 cm

Märken, skrivbordsskiva med fläckar, bruksslitage.

861003

2021-01-06