Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HJALMAR STRÅÅT (1885-1971): Hamnbild, Göteborg, signerad Strååt, olja på pannå, 25x36 cm
861004
2020-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här