Maj Arnell oljemålning

Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Stilleben med rosor", olja på duk, signerad MA, á tergo daterad -84, 62 x 68 mc.

Framstår i gott skick.

861012

2021-01-06