Grafiska blad

Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, 2 st, "Aden in Arabia" och "Ostende", troligen 1600-tal respektive 1800-tal, bildmått 8x13 samt 15x19 cm

Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo

MIndre bläckskrift och smärre fläckar på "Aden i Arabia", ej examinerade ur ramar

861014

2021-01-06