Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Fjordlandskap, signerad J Holmlund, olja på duk, 21x31,5 cm
Krackeleringar
861015
2020-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här